HIZLI İLETİŞİM BİLGİLERİ

1 T 444 24 89
2 F +90 0850 259 24 89
3info @citylojistik .com

Bizi Tercih Ettiğiniz İçin Teşekkür Ederiz!

ÇALIŞMA SAATLERİMİZ

7:00Sabah - 9:00Kapanış
8:00Sabah - 8:00Kapanış
PAZA - Kapalı
Sep 05, 2016

HAKKIMIZDA

City Logistics & Courier Taşımacılık Hizmetleri A.Ş. Ağustos 1999 yılında kurularak Lojistik faaliyetlerine başlamıştır.

Beklentilerinizi Yükseltin!

O dönemde, hızla gelişen müşteri ihtiyaçları paralelinde depolama, elleçleme, Şehiriçi ve şehirdışı, Gece/Gündüz Rut bazlı teslimatlar, Komple ve Parsiyel Karayolu nakliye hizmetleri, Masadan masaya hızlı kara ve hayayolu taşımacılık hizmetleri dahilinde hizmet verilmeye başlanmıştır.

İşletmeler lojistik hizmet ihtiyaçlarında, kendilerine özel bir sistemin kurulmasını, sağlanmasını beklemekte ancak gerçekte mevcut hizmet sağlayıcılarının sistemlerine uyum sağlamak zorunda kalmaktadır. Özellikle, ülke ve şirketler ekonomisinin önemli bir kısmının yer aldığı, Satışların, sevkiyatların, müşteri beklentilerinin arttığı büyük şehirler ve şehir içi dağıtımda yaşanan problemlerin giderilmesinde, işletmeler kendi araç ve personelleri ile çözüm bulmaya çalışmakta ve bunun sonucunda, işletme ve yatırım maliyetleri açısından önemli bir maliyet yönetimini de üstlenmektedirler.

İşte bu noktada, müşterilerinin lojistik hizmet beklentilerini en üst seviyede karşılayabilecek özel çözümler sunabilmek amacıyla City Logistics & Courier kurulmuştur.

City Logistics
Kargo Takip Yenilendi!

Kargolarınızı Artık Takip Etmek Çok KolayYedek Parçam Nerede?

Bunu tekrar gösterme!

Like our page

5894

Follow Us

25374

Circle Us

3841
Yukarı
Çık